O nas

Poznajmy się

Cieszymy się bardzo, że trafiliście na naszą stronę! Zanim rozpoczniemy współpracę chcemy, żebyście nas poznali. Na zdjęciu obok to my podczas najważniejszego dnia w naszym życiu. Wiemy przez co będziecie przechodzić i jak niesamowicie ważne jest aby ten dzień został z Wami w pamięci i na fotografiach na zawsze.

Najważniejsze jest dla nas uchwycenie tego co nieuchwytne, dodania do zdjęć odrobiny magii i baśni. Jesteśmy młodzi i pełni zapału do rozwoju, do kreowania niebanalnych obrazów, staramy się dużo słuchać i dostosować do tego o czym mówicie jak również doradzić.

Mamy dwa zupełnie inne punkty widzenia przez co uzupełniamy się. Każda historia jest inna dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Fotograf ślubny to osoba, której powinniście ufać. Dlatego zawsze staramy spotkać się osobiście z naszymi parami lub przynajmniej porozmawiać przez skype. Dwa główne miasta w obrębie których fotografujemy to Lublin i Warszawa ale chętnie dojeżdżamy również w inne zakątki Polski i Świata. 

A prywatnie? Lubimy ciężkie brzmienia, stare samochody, żeglarstwo i kochamy zwierzaki.

Tacy jesteśmy, teraz czas żebyśmy poznali Was :)

Ola i Paweł.