Opinie

naszych klientów

Magda i Adrian

Z całych sił polecamy współpracę z Olą i Pawłem!👌 

Fantastyczne zdjęcia, złapane ulotne chwile w przepiękne kadry! Bardzo dobrze współpracuje się z Perfect Sense Studio, chętnie pomagają i wspierają przez całą uroczystość. Świetna komunikacja i współpraca od pierwszego kontaktu. Nasza współpraca w niczym nie przypominała krępującego pozowania przed obiektywem. 

Ola i Paweł to nie tylko profesjonalni fotografowie ale też przyjaźni i świetni ludzie, którzy dbają o dobrą atmosferę podczas sesji. Dzięki temu zdjęcia są naturalne i przepełnione radością🙂 A plener to istna bajka! Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, które wyczarowaliście!❤️ Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł zrobić to lepiej! Przepiękna pamiątka, której nic nie przebije! 

Podsumowując: jeśli ktoś się waha nad współpracą z Perfect Sense Studio to niech się nie waha, tylko wybiera tych the beściaków!!!😁 Jest to gwarancja najpiękniejszych zdjęć z najważniejszego dnia w życiu!!!

Ania i Piotrek

Polecamy z mężem bardzo mocno duet Perfect Sense Studio! 

Są świetnie zorganizowani. My, jako państwo młodzi, nie musieliśmy niczego pilnować. Przed weselem powiedzieliśmy co byśmy chcieli zrobić, a fotografowie sami pilnowali pogody i czasu kiedy co robić. Zdjęcia są boskie! Wszystkie ważne chwile z wesela zostały uchwycone. Goście tez byli nimi zachwyceni! 

Sesja poślubna to coś wspaniałego 😍 wszystkie zdjęcia są piękne i klimatyczne. Idealnie pokazują emocje. 

Jeszcze raz dziękujemy za cudowne zdjęcia! I z całego serca polecamy!

Dominika i Maciek

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów współpracy z Perfect Sense Studio ! 

Zdjęcia są świetne, urzekły nas niestandardowe ujęcia oraz wspaniała jakość wykonanych zdjęć. Reportaż ślubny jest pełen żywych emocji, momentów wzruszenia i radości. Na sesji plenerowej czuliśmy się bardzo swobodnie dzięki świetnemu podejściu Aleksandry i Pawła. Zdjęcia z pleneru przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, są wspaniałe ! <3 

Wszystkim planującym ślub polecamy gorąco ten znakomity duet fotografów ! Profesjonalizm i wyczucie momentu, to wizytówka Perfect Sense Studio ! Dziękujemy 

Kasia i Marek

Najlepszy wybór na świecie!;))

Dziękujemy za tak wspaniale zdjęcia!!

Każde z nich wyzwala mega uśmiech i rodzi ciepełko na serduchu nawet w te "gorsze i ciche dni". 

Najlepsi fotografowie ślubni w Lublinie!

Dziękujemyyyy!!!

Iwona i Sebastian

Za każdym razem kiedy oglądamy zdjęcia przenosimy się znowu i znowu do naszego dnia!

Dzięki Wam mamy najwspanialszą pamiątkę; zdjęcia są przepiękne i mega profesjonalne. 

Wasza obecność obok nas w tak ważnym dniu dodawała nam otuchy, nie pozwalaliście żeby dopadł nas stres :)

Bardzo Wam dziękujemy i w 1000000% polecamy Wasze usługi każdej młodej parze i nie tylko!

Paulina i Piotr

Olu i Pawle! Z naszej współpracy jesteśmy STRASZNIE zadowoleni! 

Wybraliśmy Was tylko na podstawie zdjęć z internetu, i jak się później okazało, była to świetna decyzja. Nie dość, że potrafiliście przepięknie zatrzymać tak cenne dla nas momenty, to dodatkowo byliście doskonałymi "podpowiadaczami" co na zdjęciach będzie fajnie wyglądać oraz czuwaliście nad tym, by (mimo iż czas na weselu zleciał nam momentaleni) uwiecznić wszystko co najważniejsze.

Zdjęcia z sesji to kolejna piękna historia <3 

Do fotografii wykonanych przez Was często wracamy i pokazujemy je wszystkim :). Także nie trzeba Was jakoś specjalnie rekomendować, bo nasi goście widząc efekty są po prostu pod ogromnym wrażeniem (takim jak my!), a obrazy mówią więcej niż słowa.

Kilka ujęć to dla nas prawdziwe dzieła sztuki. W wielkim formacie zawisną na pewno kiedyś w naszym domu bo chcemy patrzeć na nie codziennie i wspominać te przepiękne dla nas chwile <3 

Dziękujemy, P&P <3

Sylwia i Rafal

DZIĘKUJEMY!! <3 Jak każda para marzyliśmy o pięknej sesji ślubnej, która zdoła uchwycić nasze uczucia i szczęście tego dnia, dzięki WAM nasze marzenia spełniły się w 100%.  

Ślub i wesele to zalewie jeden dzień, choć wiele miesięcy przygotowań Perfect Sense Studio sprawiło, że zapamiętaliśmy ten dzień jak bajkę, najlepszy sen życia.

To dzięki WAM będziemy powracać do tego dnia najczęściej – wspominać przy okazji rocznicy, chwalić się rodzinie i znajomym. Brakuje mi słów jak jesteśmy szczęśliwi że to właśnie wy towarzyszyliście nam w tym szczególnym dla nas dniu  :*

DZIĘKUJEMY  :)  <3

Ania i Kamil

To, że wybraliśmy właśnie Was bylo strzałem w dziesiątkę!

Zdjęcia rewelacyjne, wszystko wyszło super! Zawsze byliście tam gdzie trzeba, aby uwiecznić każdą ważną dla nas chwilę.

Mam wrażenie, że pomysły Wam się nie kończą! Wzięliście pod uwagę wszystkie nasze prośby i o niczym nie zapomnieliście!

Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim parom, ktore chcą mieć przepiekną pamiatkę na całe życie!  <3

Kasia i Maciek

Chcieliśmy serdecznie podziękować za wyśmienite zdjęcia, które dla nas wykonaliście.

Podczas całej uroczystości byliście praktycznie niewidoczni, dzięki czemu zdjęcia są bardzo naturalne.

Sesję plenerową zaplanowaliśmy na inny dzień. Mimo chłodnego dnia bawiliśmy się świetnie. Zdjęcia są rewelacyjne i na pewno będą pamiątką, do której często będziemy wracać  :)

Pozdrawiamy Kate i Maciek  :*

Kasia i Mateusz

Perfect Sense Studio najlepsi z najlepszych!  :) 

Ola i Paweł dzięki swojej pasji i zaangażowaniu, wykonali kawał dobrej roboty, uwieczniając, te jakże piękne dla nas chwile na zdjęciach, które towarzyszyć nam będą do końca życia.

Otrzymaliśmy świetną pamiątkę w postaci oryginalnych i nietuzinkowych zdjęć, które zachwycają oglądających. Cenne wskazówki Oli sprawiły, że nasza sesja ślubna wyszła rewelacyjnie  :)

W 100% z czystym i pogodnym sumieniem polecamy Perfect Sense Studio!  :)