Opinie

naszych klientów

Kasia i Marek

Najlepszy wybór na świecie!;))

Dziękujemy za tak wspaniale zdjęcia!!

Każde z nich wyzwala mega uśmiech i rodzi ciepełko na serduchu nawet w te "gorsze i ciche dni". Najlepsi fotografowie ślubni w Lublinie!

Dziękujemyyyy!!!I

Iwona i Sebastian

Za każdym razem kiedy oglądamy zdjęcia przenosimy się znowu i znowu do naszego dnia!

Dzięki Wam mamy najwspanialszą pamiątkę; zdjęcia są przepiękne i mega profesjonalne. 

Wasza obecność obok nas w tak ważnym dniu dodawała nam otuchy, nie pozwalaliście żeby dopadł nas stres :)

Bardzo Wam dziękujemy i w 1000000% polecamy Wasze usługi każdej młodej parze i nie tylko!

Paulina i Piotr

Olu i Pawle! Z naszej współpracy jesteśmy STRASZNIE zadowoleni! Wybraliśmy Was tylko na podstawie zdjęć z internetu, i jak się później okazało, była to świetna decyzja. Nie dość, że potrafiliście przepięknie zatrzymać tak cenne dla nas momenty, to dodatkowo byliście doskonałymi "podpowiadaczami" co na zdjęciach będzie fajnie wyglądać oraz czuwaliście nad tym, by (mimo iż czas na weselu zleciał nam momentaleni) uwiecznić wszystko co najważniejsze.

Zdjęcia z sesji to kolejna piękna historia <3 Do fotografii wykonanych przez Was często wracamy i pokazujemy je wszystkim :). Także nie trzeba Was jakoś specjalnie rekomendować, bo nasi goście widząc efekty są po prostu pod ogromnym wrażeniem (takim jak my!), a obrazy mówią więcej niż słowa.

Kilka ujęć to dla nas prawdziwe dzieła sztuki. W wielkim formacie zawisną na pewno kiedyś w naszym domu bo chcemy patrzeć na nie codziennie i wspominać te przepiękne dla nas chwile <3 Dziękujemy, P&P <3

Sylwia i Rafal

DZIĘKUJEMY!! <3 Jak każda para marzyliśmy o pięknej sesji ślubnej, która zdoła uchwycić nasze uczucia i szczęście tego dnia, dzięki WAM nasze marzenia spełniły się w 100%.  

Ślub i wesele to zalewie jeden dzień, choć wiele miesięcy przygotowań Perfect Sense Studio sprawiło, że zapamiętaliśmy ten dzień jak bajkę, najlepszy sen życia.

To dzięki WAM będziemy powracać do tego dnia najczęściej – wspominać przy okazji rocznicy, chwalić się rodzinie i znajomym. Brakuje mi słów jak jesteśmy szczęśliwi że to właśnie wy towarzyszyliście nam w tym szczególnym dla nas dniu  :*DZIĘKUJEMY  :)  <3

Ania i Kamil

To, że wybraliśmy właśnie Was bylo strzałem w dziesiątkę!

Zdjęcia rewelacyjne, wszystko wyszło super! Zawsze byliście tam gdzie trzeba, aby uwiecznić każdą ważną dla nas chwilę.

Mam wrażenie, że pomysły Wam się nie kończą! Wzięliście pod uwagę wszystkie nasze prośby i o niczym nie zapomnieliście!

Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim parom, ktore chcą mieć przepiekną pamiatkę na całe życie!  <3

Kasia i Maciek

Chcieliśmy serdecznie podziękować za wyśmienite zdjęcia, które dla nas wykonaliście.

Podczas całej uroczystości byliście praktycznie niewidoczni, dzięki czemu zdjęcia są bardzo naturalne.

Sesję plenerową zaplanowaliśmy na inny dzień. Mimo chłodnego dnia bawiliśmy się świetnie. Zdjęcia są rewelacyjne i na pewno będą pamiątką, do której często będziemy wracać  :)

Pozdrawiamy Kate i Maciek  :*

Kasia i Mateusz

Perfect Sense Studio najlepsi z najlepszych!  :) Ola i Paweł dzięki swojej pasji i zaangażowaniu, wykonali kawał dobrej roboty, uwieczniając, te jakże piękne dla nas chwile na zdjęciach, które towarzyszyć nam będą do końca życia.

Otrzymaliśmy świetną pamiątkę w postaci oryginalnych i nietuzinkowych zdjęć, które zachwycają oglądających. Cenne wskazówki Oli sprawiły, że nasza sesja ślubna wyszła rewelacyjnie  :)

W 100% z czystym i pogodnym sumieniem polecamy Perfect Sense Studio!  :)