Fotograf ślubny Warszawa , Fotograf ślubny Radom

Cześć!

Cieszymy się, że tu z nami jesteście. Zapraszamy Was do naszego świata przepełnionego magią, pięknym światłem, niezliczonymi emocjami oraz Waszym szczęściem. Fotograf ślubny to najpiękniejszy zawód na świecie i lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć. Bo kto jeszcze ma tyle szczęścia, by uczestniczyć w tak intymnych i jednocześnie podniosłych chwilach, by móc  towarzyszyć Wam w najpiękniejszym dniu Waszego życia i w dodatku móc to wszystko uwiecznić? Tworzymy dla Was pamiątkę, która zostanie z Wami do końca życia i będzie przypominała Wam te ulotne ale jakże ważne chwile. Nie ważne czy Wasz ślub będzie w Warszawie, Lublinie, Krakowie czy w innym mieście, dojedziemy do Was wszędzie, gdzie tylko sobie zamarzycie. Nie ważne też, czy będzie to ślub rustykalny, ślub w stodole, ślub w stylu boho, czy tradycyjny ślub glamour, najważniejsi w tym wszystkim jesteście Wy, Wasze uczucia i emocje!

Na co dzień jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dwóch małych szkrabów, Lili i Stefka i to oni dają nam największą motywację do działania.

Chcecie mieć najpiękniejsze zdjęcia ślubne? Jeśli tak, napiszcie do nas i poznajmy się :)

Poznajmy się!

W a s z e   h i s t o r i e

WESELE FANÓW GWIEZDNYCH WOJEN, TOLKIENA I SUPERBOHATERÓW – K & S

SLOW WEDDING W TRÓJMIEŚCIE – K & P

RUSTYKALNE SLOW WEDDING – W & M

Fotograf ślubny Warszawa, dlaczego powinniście wybrać właśnie nas?Reportaż ślubny to wbrew pozorom bardzo trudny materiał do zreazlizowania. Wszystko dzieje się szybko, momenty są nie do powtórzenia. Trzeba być czujnym, mieć oczy dookoła głowy, umieć natychmiastowo reagować na to co się dzieje i przede wszystkim dużo obserwować. Profesjonalny fotograf ślubny powinien to wszystko potrafić, nie wspominając już o zapasowym sprzęcie, umiejętnym kreowaniu światłem, odpowiednim ubiorze, wysokiej kulturze osobistej i doświadczeniu. Jeśli to czytacie to znakomicie trafiliście. Z naszej strony zapewniamy Wam to wszystko, a dodatkowo x 2! Jesteśmy dla Was we dwójkę, więc żadna ulotna chwila nam nie straszna. Jednym z większych komplementów jakie dostajemy od naszych par jest to, że mimo iż pracujemy we dwoje, to pozostajemy niezauważalni. Oferujemy Wam usługę na najwyższym możliwym poziomie. Napiszcie do nas i sami się przekonajcie! 

Fotograf ślubny Warszawa - Perfect Sense Studio - Radom fotograf ślubnyCzy pracujemy tylko na terenie Warszawy i Radomia? Oczywiście, że nie. Działamy na terenie całej Polski, jak również za granicą. Często możecie nas znaleźć wpisując w google fotograf ślubny Lublin, a to dlatego, że jeszcze dwa lata temu mieszkaliśmy pod Lublinem i zrobiliśmy tam bardzo dużo reportaży ślubnych. A jak wiadomo najlepszą reklamą są polecenia i w związku z tym jest to nadal nasza częsta destynacja. Fotografujemy również śluby w mniejszych, okolicznych miastach takich jak Zwoleń, Ostrowiec Świętokszyski, Puławy, Sandomierz. Nie ważne gdzie będzie Wasz ślub, dojedziemy do Was nawet na koniec świata :)

Perfect Sense Studio