Romantyczna sesja stylizowana – sesja księżycowa

Romantyczna sesja stylizowana

Z Andżeliką i Piotrem poznaliśmy się na ich sesji narzeczeńskiej, już wtedy wiedzieliśmy, że jest to wymarzona para do zdjęć. Niektórzy wspominali nawet, że są to wynajęci modele, ale nie! To prawdziwa para, niesamowicie zgrani i zapatrzeni w siebie. Jest między nimi coś, co sprawia, że zdjęcia są naturalne, pełne ekspresji, żywe. Kiedy zaproponowałam im, że sesję ślubną możemy zrobić trochę mniej typowo, od razu się zgodzili. Do współpracy zaprosiłam uzdolnioną Olgę z Liść paproci, która idealnie odwzorowała, to o czym marzyłam, dekoracje, bukiet, po prostu mistrzostwo! Sesje ślubną podzieliliśmy na trzy krótkie sety, pierwszy z nich aranżowany przy stole, drugi na łące, a trzeci przy księżycu, który można u nas wynająć na swoje wesele.

Z założenia sesja miała być romantyczna, delikatna. Sesje stylizowane wbrew pozorom nie są łatwe. Sesja stylizowana organizowana na warsztatach fotograficznych, w której biorą udział zawodowi modele, może tak, ale tutaj nasza para musiała wczuć się w panujący klimat i poniekąd dopasować, zagrać rolę. Wyszło im rewelacyjnie, Andżelika jak ryba w wodzie pozowała, niczym nie różniąc się od prawdziwych modelek.

 

Sesja księżycowa

Sesja księżycowa to było nasze marzenie, księżyc stworzyliśmy z myślą o tym, żeby nasze ale też inne pary mogły go wynajmować na swoje wesele. Jest on idealny tłem do sesji i zdjęć pamiątkowych z gośćmi podczas wesela. Księżyc można ustawić na sali ale też w ogrodzie i będzie on romantycznym akcentem na każdym weselu. Sesja księżycowa powstała z myślą o tym, żeby pokazać w jak fajny sposób księżyc można wykorzystać do zdjęć. Andżelika i Piotr idealnie zagrali rolę i zdjęcia wyszły bardzo romantyczne.

Stylizowana sesja ślubna

Jak widzicie sesja ślubna stylizowana nie musi być wykonywana we wnętrzu. Można ją również zrobić w plenerze i jest to świetna alternatywa. Stylizowana sesja ślubna to też alternatywa dla osób, które chcą coś innego niż zwykły plener ślubny. Można tutaj poszaleć z dodatkami, ze stylizacją, wachlarz możliwości się nie kończy. Dlatego zapraszamy Was do obejrzenia krótkiej relacji z naszej sesji stylizowanej z Andżeliką i Piotrem. Koniecznie dajcie znać w komentarzu jak Wam się podoba 🙂

 

 

 

 

no comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *